Plas sherri për shezlongët në Shëngjin, goditet me lopatë pronari i një biznesi

Një sherr me dy personave ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit.

Bëhet me dije se një pushues, Paris Deda ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti, Armando Markun.

I plagosuri, Marku është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ku ndodhet jashtë rezikut për jetën.

Ndërsa Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e këtij konflikti.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej