Po punonte në një resort, bie nga lartësia 21-vjeçari

Një 21-vjeçar me inicialet D.J ka rënë aksidentalisht teksa po punonte në një Resort të firmës “Agi Konstruksion” në Durrës.

Sipas informacioneve paraprake i riu ka marrë disa dëmtime dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi iplotë i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Në fshatin Hamallaj, Durrës, shtetasi D. J., 21 vjeç, ka qënë duke punuar në një Resort të firmës “Agi Konstruksion”, aksidentalish është rëzuar dhe si pasojë, ka marrë disa demtime, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej