Produksioni i Big Brother në udhëkryq, Valbona Mema i “prish” planet, vendimi drastik i këngëtares

Këngëtarja Valbona Mema është larguar nga gara e Big Brother Vip Albania mesditën e sotme, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Ka qenë një zarf që ka lexuara Luizi, ku thuhej se Valbona është larguar për shkak se një familjar i saj kishte probleme shëndetësore.

“Vëllai i madh” ka vendosur që pas largimit të këngëtares, të anulohet televotimi për këtë javë. Largimi i Valbona Memës ka sjellë mërzitje tek pjesa më e madhe e banorëve, por dhe gëzim tek ata që ishin në nominim këtë javë dhe kjo u vu re nga veprimet e tyre.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej