Pse drejtoria e policisë SHkodër nuk tregon që Ervin Hodaj nuk është më drejtor

Një informacion ka mbërritur pranë ShkodraNews ku thuhet se Ervin Hodaj nuk është më drejtor në SHkodër. Gjatë një kërkimi në media, nuk rezulton që “inteligjenca policore” e cila njofton dhe gjëra që e ka me ligj të mos i njoftojë, të ketë bërë deklaratë.

Ne e pyetëm zëdhënësen e policisë por ajo nuk na ktheu përgjigje deri në momentin e shkrimit të këtij artikulli. Flitet se

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej