Publikohet fotoja që po trazon rrjetin për raportin e Luiz Ejllit me familjarët në SHBA

Angazhimet profesionale e kanë zhvendosur së fundmi këngtarin Luiz Ejlli në Amerikë. Koncertet që ai ka patur përtej oqeanit kanë qenë plot ndodhi dhe mjaft surprizuese.

Por një foto e publikuar se fundmi në profilin e tij në Instagram ka trazuar rrjetin. Luizi ka pozuar me një grua që dyshohet se është motra e tij. Duke qenë se kjo e fundit nuk ka bërë asnjë prononcim për mediat dhe publiku nuk e e njeh, mbeten vetëm dyshime.

Kujtojmë se marrëdhënia e Luizit me motrën dhe nënën e tij ka qenë në pikpyetje që prej mungesës së tyre në dasmën me Kiarën.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej