Publikohet ftesa e dasmës së Arbanës dhe Edit, zbulohet kushti që çifti iu ka vënë të ftuarve

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në Toscana.

Organizimet janë drejt përfundimit dhe çifti tashmë janë zhvendosur në vendin ku do të mbahet ceremonia për t’iu dhënë dorën e fundit detajeve.

Në rrjet po qarkullon ftesa e dasmës së çiftit.

Në ftesë janë publikuar detajet e ceremonisë e cila zhvillohet me 17.06.23 në kishë e San Galgano në orën 12:00.

Dhe darka do të mbahet në Tenuta Larmanione, Sienna ora 20:00.

Sigurisht të ftuarit kanë dhe një kusht: Respektoni ditën tonë të bukur duke mos postuar pamje në rrjete sociale.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej