Qarkullonte me armë zjarri me vete, në pranga 18-vjeçari në Lezhë

Qarkullonte me automjet dhe me armë zjarri me vete, tentoi të largohej me vrap për të shmangur kontrollin, vihet në pranga 18-vjeçari.

Një 18-vjeçar në Lezhë është arrestuar ditën e sotme në Lezhë pasi është kapur duke qarkulluar me armë zjarri në automjet.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi K. L ndërkohë janë proceduar penalisht dhe dy të tjerë për moskallëzim krimi. Konkretisht janë proceduar penalisht shtetasit J. K., 25 vjeç dhe L. K., 17 vjeç.

Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej