Qëndroi 1 orë në Prokurorinë e Posaçme, flet Dritan Leli dhe bën deklaratën e papritur: Nuk më thirri SPAK dhe…

Kryetari i Bashkisë së Vlorë, Dritan Leli ka qëndruar sot rreth 1 orë në SPAK. Nuk dihen arsyet e paraqitjes së tij në Prokurorinë e Posaçme.

Pasi po dilte nga ambientet e SPAK, në një prononcim të shkurtër për mediat Leli u shpreh: Nuk më thirri SPAK dhe nuk erdha të bëj denoncim.

Sipas tij, për këtë duhet të pyesin SPAK-un.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej