RENEA zbarkon në Elbasan dhe Peqin, 10 të shoqëruar

RENEA ka zbarkuar në Elbasan dhe Peqin në këto momente, mësohet paraprakisht se ka 10 të shoqëruar.

Lajmi në përditësim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej