Rrefehet për herë të parë Alma, vajza e videos s*ksuale me Safet Gjicin

Ora News ka zhvilluar një bisedë telefonike me Alma K., vajzën e cila një ditë më parë doli në video intime me kryetarin e bashkisë Kukës Safet Gjicin.

Për gazetarin Edison Vatnikaj ajo ka treguar se disa prej lajmeve që janë publikuar në internet janë sajesa dhe të pavërteta. Po ashtu vajza në fjalë sqaroi se me ish-kryetarin Safet Gjici ka pasur një raport intim prej kohësh.

Në bisedën e zhvilluar me gazetarin, Alma K. ka treguar se është me origjinë nga Berati dhe ka një fëmijë.

Po ashtu ajo hedh poshtë akuzat se gjithçka ka qenë e stisur apo e futur nga dikush tjetër për të kryer filmime apo për ta shantazhuar Safet Gjicin.

Pyetjes nëse ajo ka dhënë deklarime para hetuesve të policisë apo SPAK, Alma nuk preferoi tu përgjigjej por tha se ka pajtuar një juristë e cila po merret me të gjitha organet ligjzbatuese në të cilën edhe vetë Alma është pjesë e dosjes.

Po ashtu komente nuk kishte as për videon e regjistruar por nga biseda lihet të nënkuptohet se video ishte publikuar nga një person i tretë.

Sipas të dhënave të siguruar nga Ora News, e reja shpesh herë ka qenë në dyert e komisariatit të policisë së Durrësit për incidentete të ndryshme.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej