Rrihet me levë në kokë polici, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës. Një efektiv i policisë së këtij qyteti është qëlluar me levë në kokë.

Polici është identifikuar si Sokrat Muho i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit Omer Nishani në Gjirokastër.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar në lëndimin e rëndë të efektivit dhe as autori i ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej