“Rroftë revolucioni demokratik”, Berisha pak orë para protestës bën thirrjen e fundit: Shqipëria po marshon drejt Tiranës!

Teksa na ndajnë vetëm pak orë nga protesta e opozitës, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka përfituar që të bëjë një tjetër thirrje për qytetarët, që këta të fundit të marrin pjesë.

Në një reagim në ‘Facebook’ Berisha thekson se Shqipëria marshon sot drejt Tiranës.

“Shqipëria po marshon drejt Tiranës!
Tirana vërshon sot në rrugët dhe sheshet e saj! Rroftë Revolucioni Demokratik! #sb”, shkruan Berisha.

Kujtojmë se protesta pritet të nisë në orën 12:00.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej