“Ruan kujtimet nga biznesmeni sponsor”/ Fansat ‘kryqëzojnë’ Kiara Titon dhe i bëjnë thirrje Luizit (Foto)

Gjatë qëndrimit në BBV, Kiata Tito u bë kryefjalë e medias jo vetëm për raportin me Luizin, por edhe për lidhjet që ka patur jashtë me personazh të famshmë.

Foto nga vera e 2022 nga pushimet luksoze, në të njëjtat data dhe të njëjtat vend me Roni Kokën, djalin e biznesmenit Leonard Koka konfirmuan lidhjen që u mohua nga moderatorja.

Këto foto nga ishujt luksoz të Greqisë gjenden ende në profilin e Kiara Titos, por tashmë të “bombarduara” me komente nga fansat që i bëjnë thirrje t’i fshij. Të shumtë në numër janë edhe ndjekësit që i bëjnë thirrje Luizit t’i shohë fotot e t’i tërheq veshin Kiarës.

Madje, mjaft vigjilentë, ndjekësit kujtojnë momentin nga shtëpia e BBV kur Luiz Ejlli paragjykonte vajzat e ekranit se shkojnë me partnerët në pushime luksoze dhe e mbajnë të fshehtë. “Ua sa turp, akoma i mban fotot me Ronin”, komenton dikush.

“Luizi diskutonte një ditë në BBV këtë temë, kur shkojnë gocat e ekranit në pushime valle kush i bën fotot. Kiara i tha boll, mos fol më. i ka djegur Kiarës. Secili ka jetën e vet, por po habitem me Luizin”, kujton dikush tjetër.

“Luiz pyetje Kiarën se kush ia sponsorizoi këto pushime”, shkruan një tjetër ndjekës, por duket se çifti e kanë hedhur pas krahve të shkuarën dhe asgjë s’ka më rëndësi para lumtirsë së tyre.

"Ruan kujtimet nga biznesmeni"/ Fansat

"Ruan kujtimet nga biznesmeni"/ Fansat

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej