Sa qenkan rritur! Eni Vasili publikon foton më të bukur të verës me dy vajzat binjake

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar.  Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur. Kujtojmë që më 6 korrik, vajzat festuan 1-vjetorin dhe moderatorja nuk nguroi t’i organizonte një super festë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej