Sali Berisha fiton Puken, drejt humbjes në të gjitha Bashkitë e qarkut Shkodër

Ne Shkoder nga numerimi i 70 kutive nga 247, Benet Beci po fiton me rreth 3300 vota ndaj Bardh Spahise se Partise Demokratike. Nderkohe ka perfunduar numerimi ne Fushe Arres ku ka fituar kandidati i koalicionit Bashke Fitojme.

Ne Puke po vazhdon ende ku edhe aty ka fituar koalicioni Bashke Fitojme Rrok Doda. Ne Vaun e Dejes dhe ne Malesi te Madhe vijon numerimi fitues jane kandidatet socialist.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej