Sekuestrohet një vlerë e madhe eurosh në Muriqan, ja detajet

Në vendkalimin kufitar Sukobin-Muriqan, zyrtarë të Drejtorisë së të Hyrave dhe Doganave, në bashkëpunim me Drejtorinë Policore dhe doganierët dhe policët e Shqipërisë, kanë gjetur nje shume monetare të padeklaruara në vlerë prej 202.060 euro.

Siç kanë thënë ata, euro-t e padeklaruara janë mbajtur përkohësisht deri në përfundim të procedurës.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej