Senad Nikshiqi, gazetari i BalkanWeb që merr 1 500 euro nga bandat

SHkodra duket se qenka vendi i çudirave. Sipas një informacioni të mbërritur në Whatsapp-in tonë + 382 68 622 144 gazetari Senad Nikshqi qenka fija lidhëse me bandës së Bajrave dhe bandës së Licëve.

Ky gazetar sipas të burgosurve në Burrel, paska marrë 1 500 euro për punë të zeza. Është e çuditshme se si Hysenbelliu e paska punësuar fiks këtë gazetar i cili disponon në kohë reale ngjarjet e kronikës së zezë, dhe i raporton në TV-në ku informohet “inteligjenca policore”.

Ky rast është në verifikim dhe sapo të disponojmë të gjitha provat e nevojshme do informojmë publikun./ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej