“Serial killeri Hutra, patronazhist”, denoncimi i fortë i Berishës: Informator i policisë, si u lirua me ndërhyrjen e kryebashkiakut të Kamzës

Një denoncim i fortë vjen nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili pohon se killeri Dan Hutra është patronazhist i PS.

Ai thekson se Hutra është liruar me urdhër të kryebashkiakut të Kamzës, Rakip Suli.

DENONCIMI
Serial killeri Hutra ishte patronazhist dhe informator i policisë!Ai u lirua me ndërhyrje të kreut të bashkisë Kamëz!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. #sb
Miremengjes doktor!
Personi qe beri kasaphanen dje ne mest te dites dhe ne mes te Tiranes ka qene patronazhisti i rilindjes ne burgun e rrogozhines,gjithashtu eshte perdorur edhe jasht burgut si informator,kjo eshte 100% e vertet nga punonjes te brendshem! Ai eshte liruar me kerkes dhe nderhyrje te bashkise se Kamzes per zgjedhje

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej