“Shënjestronte të martuarit me para”/ Gruaja e skandalit ‘Gjici’ , me biznesmenin e njohur

Alma Kaçi, gruaja e skandalit që solli dorëheqjen e kreut të Bashkisë së Kukësit, afrohej vazhdimisht tek njerëz të politikës, biznesit dhe medias.

Një burim hetimor tha për gazetën DITA se shënjestrat e saj ishin kryesisht të martuarit me shumë lekë, por edhe në një farë moshe. Sigurisht që jo të gjithë shënjestrat e saj kanë rënë pré e shantazhit, por përpjekja e Alma K. për t’i dokumentuar takimet me ta, ka qenë e qartë.

Kjo është një nga fotot e gruas në fjalë, me biznesmenin e njohur, Fatos Cerenishti, President i Fafa Hotels./Dita

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej