Sherr për lekët e shezlongut në plazhin e Tales, kamerieri përplaset fizikisht me pushuesit

Një kamarier është konfliktuar me dy pushues mbrëmjen e sotme në plazhin e Tales, në Lezhë.

“Mollë sherri” mësohet se kanë qenë lekët e shezlongut.

Kamarieri, i cili njëkohësisht mblidhje dhe lekët e shezlongeve është konfliktuar me dy pushues.

Konflikti është përshkallëzuar në dhunë fizike dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamarieri.

Ai është dërguar në spitalin e Lezhës ku ka marrë mjekim.

Pasi ka marrë ndihmën e parë mjekësore, i riu është dërguar në komisariat për të dëshmuar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej