Sherr për vota në Mirditë, gjakosen militantët, dërgohen në spital

Kandidatët e të gjitha forcave politike, po bëjnë tani përpjekjet e fundit për votimet e të dielës, por në Mirditë nuk ka shkuar aq mirë. Simpatizantë të djathtë dhe të majtë janë përleshur me njëri-tjetrin e për pasojë ka edhe të plagosur.

Qytetari është dhunuar keq, teksa bëhet me dije se ai ndodhet në spitalin e Rrëshenit.

Ende nuk dihet se si ka nisur sherri dhe polica nuk ka reaguar akoma në lidhje me ngjarjen.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej