Sherri mes bandave shqiptare në Athinë, zbulohet emri i njërit prej viktimave

Adil Tefa është njëri prej tre shqiptarëve që ka mbetur i vrarë nga masakra e përgjakshme mbrëmjen e së shtunës në Athinë.

Tefa drejtonte makinën tip tip “Mercedes” dhe qëlloi personin me motoçikletë. Më pas babai i personit me motoçikletë qe ishte nga pas e qëlloi Tefën dhe e vrau.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej