Shkarkohet prokurori i Shkodrës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra prokurorin e Prokurorisë së Shkodrës, Astrit Halilaj. Më 28 qershor 2022 ishte seanca e dëgjimit dhe në përfundim të procesit të rivlerësimit vendosi shkarkimin nga detyra. Trupi gjykues përbëhej nga Genta Tafa Bungo kryesuese, Lulzim Hamitaj relator dhe Roland Ilia anëtar

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej