Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shkodër, dyshohet për të lënduar

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shkodër. Dyshohet se ka të lënduar nga shpërthimi. Policia, ambulanca dhe zjarrfikësja në vendngjarje.

VIJON…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej