Shpërthimi i fortë në Tiranë, policia sqaron ngjarjen (Detaje)

Policia e Tiranës ka reaguar pas një shperthimi të regjistruar paraditen e sotme në në segmentin rrugor Kinostudio-Fresk.

Policia raporton se nga një shtyllë tensioni është shkëputur një tel i energjisë elektrike dhe si pasojë e shkarkesës elektrike ka çarë gomat e një betoniereje, e cila ka qenë duke punuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policise:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.06.2023, rreth orës 11:00, në segmentin rrugor Kinostudio-Fresk, nga një shtyllë tensioni është shkëputur një tel i energjisë elektrike dhe si pasojë e shkarkesës elektrike ka çarë gomat e një betoniereje, e cila ka qenë duke punuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë kërkon mirëkuptimin e mediave që para se të publikojë lajme të kërkojnë informacion pranë DVP Tiranë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej