Shqipëria në agoninë e zgjedhjeve, shfaqet Fatos Nano

Shqipëria pret rezultatet e zgjedhjeve, ku dukshëm deri më tani shihet se në shumicën e bashkive kryeson Partia Socialiste.

Teksa Shqipëria është në agoninë e zgjedhjeve, ish-kryeministri dhe ish-kreu i Partisë Socialiste, Fatos Nano është shfaqur në taverën Cereni.

Nano shihet i ulur në një tavolinë, e cila është e dekoruar me lule shumëngjyrëshe, teksa pozon me sipërmarrësin Ismet Shehu.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej