Shteti shqiptar të pyesë Antonela Kçiren ku e ka varrin nëna e Gjergj Zefit

Sa herë ulemi të shkruajmë për bandën e rrezikshme të Sajmir Tahirit na kujtohet shprehja e Kolombos: Këta të vrasin natën e të qajnë ditën.

Kolombo dje ishim tek lokali yt për frymëzim, nëse nuk na beson pyet Gasper Kokajn, ose të birin Kristjan Kokaj që e takuam “rastësisht” dje  dhe përsëri “rastësisht” na pyeti për Idlir Duhanxhija.

U bënë disa ditë që ne pyesim e pyesim njerëz në Shkodër e Tiranë ku e ka varrin nëna e Gjergj Zefit. Ai vetë na njoftoi se po e varroste (lexoni ketu)

Kemi pyetur edhe publikisht ku e ka varrin karakurva e Gjergj Zefit. SoT kemi porositur edhe një tufë lule. Nëse nuk na besoni pyesni Gazideden që na mban në përgjim ambiental dhe telefonik.

Duke u interesuar kemi parë se Antonela Kçira i njihka duart e nënës së Gjergjit, e ditka se ka vdekur dhe mbase e di dhe ku e ka varrin.

Për këtë le ta pyesë shteti shqiptar. Nëse Antonela nuk di gjë, pyesni Alex Sorosin./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej