Shtyllat para kryeministrisë të lyera me graso/ Policia e përgatitur për çdo skenar

Në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” po mbahet një protestë e madhe e thirrur nga opozita e bashkuar. Për këtë policia duket se ka marrë masat për çdo skenar të mundshëm.

Siç shihet edhe në fotoja, një nga shtyllat ku ndodhet një kamer sigurie është lyer me graso në mënyrë të tillë, që protestuesit mos të kenë mundësi të ngjiten dhe të dëmtojnë atë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej