Si Gjergj Zefi (Saimir Tahiri) i vuri 20 mijë euro gjobë Vipit Kristian Boci dhe çfarë i tha Ervis Martinaj

Kristian Boci (Gusti) është një bamirës mjaft i njohur në Tik Tok. Flitet që Bocit i ka ecur mirë me rrugët e Holandës para shumë viteve dhe tani po bën bamirësi nga lekët e ligjshme që po fiton.

Informacione më të detajuara ka dhënë Gjergj Zefi (Saimir Tahiri) kohë më parë tek portali “proamerikan” mafioz Pamfleti. Sot çuditërisht ato lajme janë fshirë. Njësoj siç bën gazetari Adriatik Doçi, për të cilin do të flasim në vijim.

Para disa kohësh dekani i fakulteti Juridik SHkodër Gasper Kokaj na kërkoi numrin e Gjergj Zefit (Saimir Tahirit). Ndërkohë ne naivet ndiqnim me shumë interes portalin “proamerikan” Pamfleti dhe rastësisht vumë re që sulmet u ndërprenë dhe lajmet u fshinë. Opaaa gjoba e radhës menduam ne naivet.

Para disa ditëve kur Gjergj Zefi piu pak verë (Për kokë të robqirit urdhërues vrasjesh(MENDOJME NË, SE NUK KEMI NDONJË PROVË) Saimir Tahiri nuk ka pirë shumë) na tregoi se si Kristjani i kaloi në VIVAVOCE Ervis Martinajn, gazetarit më të ndershëm proamerikan Gjergj Zefi(Saimir Tahiri)./SHkodraNEWS (a e kam shkruar mirë emrin gazetarja Bleona Kolaj?)

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej