Si vendos gjoba portali “pro amerikan” Pamfleti

“Nga burime diplomatike” ka mbërritur filan informacion, shkruan shpesh portali Pamfleti. Ka vënë dhe një numër amerikan për kontakt në WP. Budallenjtë mendojnë që diplomatët i niskan informacione Gjergj Zefit dhe Saje Qorrit(HAHAHA). Pak më të zgjuarit mendojnë që portali i strukturuar si grup kriminal MENDOJME NE, SE ASNJË PROVË NUK KEMI përmes burimeve që ka pasë, ka dhe do të vazhdojë të ketë nëse nuk del dikush që ja DO JA QI ROBT.

Gjobëvënia është një fjalë e dëgjuar shpesh por si funksionon realisht vetëm të dëmtuarit dhe rrethi i tyre i ngushtë i di. Përmes “inteligjencës” së “Taulantit” sigurohen dokumente nga më të fshehtat. ‘Viktimave” të shënjestruara i tregohet vetëm pak nga ai material dhe mbushet pjesa tjetër me fjalë kot.

Ai që e di se çfarë ka bërë dhe çfarë rrezikon shqetësohet dhe kërkon të mbyllë punën. Kush me lek e kush me ndere varet si e ka thurur Saje Qorri ? planin. Ka nga ata që vinë vetë por janë shumë pak.

Shumica takojnë sekserët të cilëve Gjergj Zefi i jep përqindjen. Ka një pjesë që janë realisht të fortë, që janë kapo droge (për të cilët do të flasim në vijim) e ato Gjergj Zefin e fusin 50 metra nën tokë.

Është pikërisht këtu momenti kur futen në lojë bandat. Nuk themi kot që Bajrajt janë zorraxhi miq, na lexoni në vijim se kush jane gangsterët e vërtetë./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej