Sporti në zi, humb jetën futbollisti i njohur në moshë të re (Emri)

Ish-futbollisti polak Igor Sipniewski ka humbur jetën në moshën 47-vjeçare. Lojtari ishte shtruar në spital për shkak të një problemi shëndetësor, por ka ndërruar jetë.

Sipniewski, i cili do festonte 48 vjetorin e lindjes brenda një jave, mësohet se për vite të tëra ka luftuar me depresionin dhe varësinë nga alkooli.

Sporti në zi, humb jetën futbollisti i njohur në moshë

Madje ai ka tentuar vetëvrasjen, si edhe është burgosur për pak kohë për shkak të probleme me ligjin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej