Tag: Berisha

Browse our exclusive articles!

Nga Gërdeci, te CEZ-DIA e kompleksi “Partizani”, kush janë 4 prokurorët që kanë në dorë fatet e Metës dhe Berishës

Prokuroria e Posaçme duket se tani është para provës së madhe. Ka mbi 3 vite që është krijuar dhe deri më tani goditjet kanë...

“Negocion vetëm me sojin e vet”, Evi Kokalari i pret shpresat Bardhit: Berisha synon të bëjë Ilir Metën kryeministër

Aktivistja Evi Kokalari ka reaguar mbi deklarata e sotme të Sali Berishës sa i takon raporteve me Gazmet Bardhin. Gazetarët sot në mesditë e pyetën...

Zgjedhjet në Kukës, Ngjela: Saliut nuk i ka mbetur askush tjetër përveç Metës

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar zgjedhjet e pjesshme që do të mbahen më 24 shtator në Kukës. Në një intervistë, Ngjela theksoi se Sali Berishën...

A është Berisha peng i Ramës? Spahiu: Kryeministri po mban nën kontroll opozitën përmes drejtësisë

Juristi Kreshnik Spahiu ka komentuar zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike. Në një intervistë, Spahiu theksoi se në Shqipëri nuk ka një opozitë të vërtetë...

E ‘dredh’ Bardhi, harron akuzat dhe tregon prapaskenat e paktit me Berishën

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se betejën për bashkimin e opozitës dhe përfundimin e sherrit, tashmë prej dy vitesh, po e bën...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img