Tag: EURO

Browse our exclusive articles!

Kursi i këmbimit/ Rritet dollari, “ngec” euro

Sot, më 28 gusht 2023, dollari amerikan blihet me 98.8 lekë dhe shitet me 101.6 lekë. Euro blihet me 107.3 lekë dhe shitet 109.5 lekë. Paundi britanik blihet me 124.3...

Rritet euro sërish, mësoni si këmbehen monedhat e huaja sot

Në tregun e këmbimi valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 100.8 lekë dhe shitet me 103 lekë. Monedha evropiane sot blihet me 109.5...

Kursi i këmbimit, euro kap pikun ditën e sotme

Monedha e eurozonës shitet sot me 108.1 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.3 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 126.5 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.3 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 113.2 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez,...

Rritet euro, zbuloni si këmbehen sot monedhat e huaja

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.9 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 98.5 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 125.2 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 73.2 lekë. Franga zvicerane kap vlerën...

Forcohet euro, mësoni si këmbehen sot monedhat e tjera

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.6 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 98 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 124.4 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 73.2 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 110.9 lekëve. Dhe...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img