Tag: Greqi

Browse our exclusive articles!

“Paratë ose vajza juaj do të jetë në telashe”, i moshuari shqiptar bie pre e mashtrimit, i ikin nga duart 100 mijë euro

Një i moshuar shqiptar ka rënë pre e mashtrimit në Greqi. 82-vjeçari ka marrë një telefonatë pasditen e së dielës nga persona të panjohur të...

Tentoi të grabiste një bankë dhe kërcënoi me thikë punonjësit e policisë, e pëson keq shqiptari në Greqi

Një 40-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur nga efektivët e policisë greke në Colonos, pasi tentoi të grabiste një bankë.Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img