Tag: Ngjela

Browse our exclusive articles!

Rikthimi i Bashës në krye të PD-së, Ngjela: Luli do të sillet në pushtet nga Uashingtoni si Saliu në ’91-shin!

Avokati Spartak Ngjela duke komentuar situatën brenda të djathtës, tha se Uashingtoni e pranoi Lulzim  Bashën ndaj dhe sipas tij ka perspektivë në PD...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img