Tag: veliaj

Browse our exclusive articles!

Nga Ruçi, te përqafimi i “nxehtë” i Romina Kukos me Veliajn, çfarë nuk u pa në Asamblenë e PS (Foto)

Asambleja e PS ka shërbyer si ambient për shmalljen e socialistëve. Në këtë takim u panë shumë puthje e përqafime. Ai që ra në...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img