Të dielën në orën 9.00, shef Saimiri para drejtësisë

Lajmi per ndalimin e 14 punonjesve dhe ish punonjesve te policise se Shkodres eshte kryefjale, e mediave gjate 24 oreve te fundir

Ee-times meson se masa e sigurise ndaj ish Shefit te Rendit ne Policine e Shkodres dhe 13 punonjesve te tjere do te jepet te dielen ne oren 9 ne Giykaten e Shkodres.

Ndalimi i tyre ka pasur nje jehone aspak pozitive ne opinionin publik nderkohe qe gazetaret e Shkodres dhe te Tiranes te cilet kane reaguar te paret kunder arrestimeve.

Sipas burimeve mesohet se ne diten e seances ne gjykaten e Shkodres do te kete edhe banore te Shkodres te cilet jane kunder ketij vendimi qe baltos emrin e efektiveve te policise dhe ne menyre te vecante te ish Shefit te Rendit Saimir Rrustemi ne Shkoder.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej