Të shtëna me armë në Tiranë, 2 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Tiranë. Dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur te Rruga e Kavajës, si pasojë e të shtënave.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej