Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 25-vjeçar

Një 25-vjeçar është plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit pas një konflikti të çastit.

Policia ka identifikuar autorin dhe bashkëpunëtorin e tij që drejtonte mjetin nga ku është qëlluar.

Dyshohet se autori ka pasur për objektiv një tjetër person. Shtetasi i plagosur është Shpëtim Skura, ndërsa autori është identifikuar si 27-vjeçari Albi Biçaku.

 

 

Mësohet se Skurra ndodhej në një lokal së bashku me disa të rinj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej