Të shtëna me armë zjarri, raportohet për të plagosur

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur mesditën e kësaj të premteje në Fier, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Ai ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë dhe deri tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur dhe as i autorit. Shërbimet e Policisë së Fierit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj, si dhe kapjen e personit që ka qëlluar me armë.

vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej