Tea Trifoni tregon rastin ekstrem/ “Fansi i Luizit tentoi të na përplaste me makinë”

Ish banorja e Big Brother Vip, Tea Trifoni, ka treguar një rast shumë ekstrem të një fansi, që sipas saj bëhej fjalë për një fans të këngëtarit Luiz Ejlli, ka tentuar ta përplaste me makinë.

E ftuar në emisionin “S’e luan topi”, Tea është shprehur se teksa udhëtonte me të motrën, një fans po mundohej t’i përplaste me makinë.

Sipas saj nga mënyra si fliste dhe iu është drejtuar e ka bërë të mëendojë se është një fans i zjarrtë i Luiz Ejllit.

“Një nga fansat e Luizit, dikush po mundohej të në përplaste, të na aksidonte. Ai po fliste, kuptohej që ishte fans i Luizit”, është shprehur Tea Trifoni.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej