Tjetër vràsje në Tiranë/ 31-vjeçarja ekzekutohet në oborrin e banesës

Një tjetër vràsje ka ndodhur ditën e sotme, në Kamëz. Policia bën me dijen se është vrarē me armë një 31-vjeçare.

Detaje nga policia: 

Ndërkohë, në Kamzë, në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar.

Informacion me të detajuar do të japim në vijim.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej