Tronditen pushuesit në Durrës, gjendet i pajetë burri në plazh

Një 80 vjeçar është gjetur i pajetë mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se trupi i të moshuarit është gjetur i pajetë në breg të detit.

Shtetasi me ininciale V.Ll dyshohet të jetë mbytur, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. Ll., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej