VIDEO/ Tufa e delfinëve dhurojnë spektakël në gjirin e Vlorës

Krijesat e detit në gjirin e Vlorë kanë surprizuar disa turistë që po ktheheshin me gomone nga ishulli i Sazanit.

Delfinët kanë dhuruar spektakël përpara tyre. Një familje delfinësh, që po lundronte njëkohësisht me gomonen ka kërcyer pak metra më larg.

Pasagjerët në varkë, mes tyre dhe të huaj, mahniten nga lëvizjet e tyre, që ia bënë dhe më të veçantë pushimet në jug të vendit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej