Valë arrestimesh në Shkodër, 14 zyrtarë të lartë në pranga

Policia e Shkodrës arreston 14 efektivë policie dhe ish efektivë policie dhe punonjës dhe ish punonjës.

14 te arrestuarit janë të dyshuar për abuzim me një tender për rikonstruksionin e komisariatit të policisë në Malësi të Madhe para 4-5 vitesh.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej