Vdekja e 20-vjeçarit në Tiranë, sherri mes të rinjve nisi për një vajzë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar pas mesnate më Tiranë, ku humbi jetën një 20-vjeçar.

Dy 18-vjeçarë Ensi Maze dhe Axel Hoxhaj qëlluan me thikë 20-vjeçarin Stivens Toshkesi. Si pasojë e plagëve 20-vjeçari humbi jetën rrugës për në spital.

Mirëpo mësohet se sherri mes të rinjve ka nisur për një vajzë, pasi dyshohet se një nga autorët i ka ngacuar të dashurën viktimës.

Pikërisht për këtë kishin bërë sherr edhe disa ditë më parë, ndërsa mbrëmjen e djeshme sherri ka degraduar në përdorimin e thikë duke shkaktuar edhe viktimë 20-vjeçarin.

Policia pak më parë njoftoi se kanë arrestuar një nga autorët Ensi Maze, ndërsa kanë shpallur në kërkim Axel Hoxhajn.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej