Vetëvritet me armë një person

Një 32-vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu mbrëmjen e së premtes në Himarë.

Policia tha se ngjarja ndodhi në fshati Kuç, Himarë, ku dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu, në afërsi të banesës së tij, shtetasi S. B., 32 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej