VIDEO/ Momenti i vrasjes së 20-vjeçarit në Tiranë, viktima vrapon drejt shtëpisë

Ky është momenti kur Stiven Toshkesi vrapon drejt banesës së tij, edhe pse është plagosur.

‘Euronews’ ka publikuar pamje nga momenti kur viktima vrapon ndërsa pas tij ndodhet një prej autorëve që e ndjek. Po në një moment, ai ndalon, duke hequr dorë së ndjekuri. Dy autorët, Ensi Maze dhe Axel Hoxhaj, plagosën me thikë 20-vjeçarin, për një konflikt që kishte nisur javë më parë për shkak të një vajze. I riu u dërgua në spital, mirëpo atje dha shpirt, pasi nuk i përballoi dot plagët që mori.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej