Video që po ‘thyen’ rrjetin/ “E pra është mikrofon”, si e kuptoi vite më parë Luizi se po i bëjnë kamerë të fshehtë

Të gjithë e dimë se Luiz Ejlli ka një intuitë të “çmendur”.

Këngëtarin e kemi parë shpesh të tregojë gjëra që sipas tij pritet të ndodhin, dhe kanë ndodhur vërtetë. Mirëpo jo deri në atë pikë sa të mund t’a dallojë se po e filmojnë pa dijeninë e tij.

Në rrjet është bërë virale një video e viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “kurth” Luizit.

Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet.

Epo kot nuk thonë që Luizi ka lindur për të qenë pjesë e BBV.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej