VIDEO virale: Viktor Zhusti 80 vjeç dhe Mimika Luca 85 vjeç, e “djegin” fare

Ata janë dy aktorë të dashur për publikun shqiptarë. Dhe pavarësisht viteve që ikin, Viktor Zhusti dhe Mimika Luca vazhdojnë të jenë të tillë.

Vetëm dy ditë më parë, në 85-vjetorin e lindjes së Mimikës, ata janë bërë viralë në rrjet, me një video ku kërcejnë së bashku. Duke na kujtuar edhe njëherë kështu, se vitet janë thjesht numra.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej